2024-07-24 - Inne Cyrk Korona - Bajkowy Program - 342117 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cyrk Korona - Bajkowy Program

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Cyrk Korona - Bajkowy Program 342117
Kiedy: 2024-07-24, godzina 17:00:00
Gdzie: Milicz, Namiot Cyrkowy, ul. Poprzeczna- za Stadionem
Bilety od: 80.00zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę!

„NOWE SHOW jak z bajki” – tegoroczna produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Chile, Ukrainy, Kenii, Węgier, Czech, Wielkiej Brytanii i Polski.

Nieustraszeni kaskaderzy, akrobaci napowietrzni, żonglerzy, gimnastycy i iluzjoniści zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba niekwestionowany mistrz humoru, powracający na specjalne życzenie publiczności, clown Carlin Chico.

Cyrk Korona, wpisując się w europejskie trendy, inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy, czego efektem jest oszałamiająca i spektakularna gra świateł.

Stworzone we współpracy z najlepszymi reżyserami i choreografami widowisko 2024 zachwyca talentem artystów, kostiumami stworzonymi specjalnie na potrzeby show oraz starannie dobraną muzyką.

Nieustraszeni kaskaderzy na trampolinie Elsa z „Krainy lodu” – napowietrzna gimnastyka na sztrabatach Alicja w ewolucjach na podniebnym księżycu Błyskawiczna żonglerka rakietami tenisowymi Roztańczona Barbie i jej magiczne sukienki Piraci z nieznanych oceanów– 5-osobowa grupa akrobatów Wielkie show „perfekcyjnej” iluzji Dziewczyna Tarzana – KONTORSJONISTYKA! Superman w brawurowym pokazie na trapezie Mistrz Humoru – CLOWN CHICO Plejada ulubieńców z bajek

*Dyrekcja cyrku zastrzega prawo do zmian w programie.

Dzieci do 2 lat mają wejście bezpłatne!

Kup Bilety Plakat Cyrk Korona - Bajkowy Program 342117

Znajdź nocleg w pobliżu