2024-07-18 - Inne Cyrk Lewandowski - 341836 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cyrk Lewandowski
Rodzinny Cyrk Lewandowski

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Cyrk Lewandowski 341836
Kiedy: 2024-07-18, godzina 18:00:00
Gdzie: Kozy, Namiot cyrkowy, ul. Szkolna (przy Stadionie)
Bilety od: 40zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Magiczny Cyrk Lewandowski zaprasza na familijne show magiczno-akrobatyczne dla całej rodziny! Tegoroczne widowisko to gratka dla fanów akrobatyki, ponieważ zobaczycie ewolucje na: zakręconej spirali, trapezie, szarfach oraz kole! Pojawi się multum magicznych numerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wykonaniu Finalisty programu Mam Talent! Swoim oryginalnym humorem oraz zdolnościami bawić będzie Klaun Pitter - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! W programie zobaczycie także akrobatkę znaną z TikToka @lenacircusart, która zaprezentuje swój popisowy numer - jedyny w Polsce - jakim jest kręcenie hula hopami w powietrzu! Artystka jest uczestniczką tegorocznej edycji programu Mam Talent! Na najmłodszych czeka spotkanie z bajkowymi postaciami!

Ważne informacje:
Namiot ogrzewany!
Dzieci do lat 3 - wchodzą bezpłatnie - za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek!
Dla osób, które zakupiły bilety na ławki nienumerowane - zalecamy przybycie 30 minut przed planowanym programem w celu zajęcia miejsc na widowni!
Dla osób, które zakupiły bilety na miejsca numerowane - zalecamy przybycie 15 minut przed planowanym programem!
Czas trwania: 1 godzina 20 minut.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Cyrk Lewandowski

Plakat Cyrk Lewandowski 341836

O artyście

Magiczny Cyrk Lewandowski zaprasza na familijne show magiczno-akrobatyczne dla całej rodziny! Tegoroczne widowisko to gratka dla fanów akrobatyki, ponieważ zobaczycie ewolucje na: zakręconej spirali, trapezie, szarfach oraz kole! Pojawi się multum magicznych numerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wykonaniu Finalisty programu Mam Talent! Swoim oryginalnym humorem oraz zdolnościami bawić będzie Klaun Pitter - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! W programie zobaczycie także akrobatkę znaną z TikToka @lenacircusart, która zaprezentuje swój popisowy numer - jedyny w Polsce - jakim jest kręcenie hula hopami w powietrzu! Artystka jest uczestniczką tegorocznej edycji programu Mam Talent! Na najmłodszych czeka spotkanie z bajkowymi postaciami! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu