2023-09-22 - Inne Cyrk Lewandowski - 209572 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cyrk Lewandowski
Rodzinny Cyrk Lewandowski

Plakat Cyrk Lewandowski 209572
Kiedy: 2023-09-22, godzina 17:00:00
Gdzie: Książenice, Namiot cyrkowy, Przy OSP

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

Inne Cyrk Lewandowski Rozprza 2023-10-04
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej
Inne Cyrk Lewandowski Gorzkowice 2023-10-05
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej
Inne Cyrk Lewandowski Kodrąb 2023-10-06
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej
Inne Cyrk Lewandowski Gidle 2023-10-07
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej

O wydarzeniu

Po raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić Państwa do rodzinnego Cyrku Lewandowski, pełnego pasji, twórczości i miłości do sztuki cyrkowej na familijne, magiczno - cyrkowe widowisko, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie! Zarówno młodszy, jak i starszy!

Prezentowany przez nas program, pt. "Magiczny Cyrk" to nowoczesne show oparte na czarach, magii i  iluzji, wzbogacone tradycyjnymi cyrkowymi atrakcjami, akrobatyką, gimnastyką, żonglerką oraz klaunadą! W półtora godzinnym programie zobaczą Państwo najlepsze popisy iluzjonistyczne w wykonaniu Finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego! Magiczne pojawienie kobiety w płonącej klatce, przecinanie na pół, lewitujący stół, pojawiające i znikające przedmioty, iluzje z udziałem publiczności oraz wiele innych magicznych urozmaiceń! W programie pojawi się młoda i utalentowana akrobatka znana z TIKTOKA @lenacircusart, czyli Lena Baihush - absolwentka jedynej Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! Zaprezentuje widowiskowe numery pod kopułą cyrku: akrobatykę na szarfach oraz ewolucje na latającym trapezie! Ponadto artystka pokaże przed publicznością swoje popisowe, niespotykane nigdzie indziej, jedyne w Polsce - kręcenie hula hopami w powietrzu!  To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają pod naszym biało czerwonym namiotem! Zobaczycie energiczny i szalony pokaz z wirującymi talerzami w wykonaniu Heleny!  Przez cały program bawić i rozśmieszać do łez będzie klaun Fantik! 

WIELKA ATRAKCJA! Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy spotkanie z bajkowymi postaciami! Minionek oraz Biedronka - ulubieńcy wszystkich dzieci! Dosłownie zawładną areną i zrobią wielkie magiczno - bajkowe zamieszenie! Jak myślicie co nam wyczaruje Minionek i Biedronka?! Oto wielka niespodzianka dla wszystkich dzieci! Przyjdźcie i przekonajcie się sami na własne oczy, jak niemożliwe w cyrkowym świecie staje się możliwe!

Dzieci do lat 3 - GRATIS! Za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek!
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 17!
Promocje nie obejmują miejsc w loży!


OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY BILETY NA MIEJSCA NIENUMEROWANE PROSIMY O PRZYBYCIE NA MIEJSCE 30 MINUT PRZED PLANOWANYM WYSTĘPEM W CELU ZAJĘCIA MIEJSCA NA WIDOWNI!
OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY BILETY NA MIEJSCA NUMEROWANE PROSIMY O PRZYBYCIE NAJPÓŹNIEJ 10 MINUT PRZED PLANOWANYM WYSTĘPEM!

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Cyrk Lewandowski

Plakat Cyrk Lewandowski 209572

O artyście

Cyrk Lewandowski zaprasza na familijne widowisko pt. „Magiczny Cyrk”. W programie: magia i iluzja znana z programu Mam Talent! Pojawienie kobiety w płonącej klatce, przecinanie na pół, lewitujący stolik, iluzja z udziałem publiczności! Ponadto akrobatka z TIKTOKA! Zaprezentuje jedyne w Polsce kręcenie hula hopami w powietrzu, akrobatyczny taniec na szarfach pod kopułą cyrku oraz latający trapez! To nie koniec atrakcji! Zobaczycie szalony pokaz z wirującymi talerzami, bawić i rozśmieszać do łez będzie klaun Fantik! Na najmłodszych czeka wielkie magiczno – cyrkowe spotkanie z bajkowymi postaciami! Zapraszamy! Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne