2024-05-20 - Inne Cyrk Lewandowski - 318551 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cyrk Lewandowski
Rodzinny Cyrk Lewandowski

Plakat Cyrk Lewandowski 318551
Kiedy: 2024-05-20, godzina 17:00:00
Gdzie: Wiórek, Namiot cyrkowy, Ul. Podleśna 12

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

Inne Cyrk Lewandowski Plewiska 2024-05-23
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej
Inne Cyrk Lewandowski Kościan 2024-05-25
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej
Inne Cyrk Lewandowski Kościan 2024-05-26
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej
Inne Cyrk Lewandowski Śmigiel 2024-05-27
Rodzinny Cyrk Lewandowski
Bilety Więcej

O wydarzeniu

Magiczny Cyrk Lewandowski zaprasza na familijne show magiczno-akrobatyczne dla całej rodziny! Tegoroczne widowisko to gratka dla fanów akrobatyki, ponieważ zobaczycie ewolucje na: zakręconej spirali, trapezie, szarfach oraz kole! Pojawi się multum magicznych numerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wykonaniu Finalisty programu Mam Talent! Swoim oryginalnym humorem oraz zdolnościami bawić będzie Klaun Pitter - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! W programie zobaczycie także akrobatkę znaną z TikToka @lenacircusart, która zaprezentuje swój popisowy numer - jedyny w Polsce - jakim jest kręcenie hula hopami w powietrzu! Artystka jest uczestniczką tegorocznej edycji programu Mam Talent! Na najmłodszych czeka spotkanie z bajkowymi postaciami!

Ważne informacje:
Namiot ogrzewany!
Dzieci do lat 3 - wchodzą bezpłatnie - za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek!
Dla osób, które zakupiły bilety na ławki nienumerowane - zalecamy przybycie 30 minut przed planowanym programem w celu zajęcia miejsc na widowni!
Dla osób, które zakupiły bilety na miejsca numerowane - zalecamy przybycie 15 minut przed planowanym programem!
Czas trwania: 1 godzina 20 minut.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Cyrk Lewandowski

Plakat Cyrk Lewandowski 318551

O artyście

Magiczny Cyrk Lewandowski zaprasza na familijne show magiczno-akrobatyczne dla całej rodziny! Tegoroczne widowisko to gratka dla fanów akrobatyki, ponieważ zobaczycie ewolucje na: zakręconej spirali, trapezie, szarfach oraz kole! Pojawi się multum magicznych numerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wykonaniu Finalisty programu Mam Talent! Swoim oryginalnym humorem oraz zdolnościami bawić będzie Klaun Pitter - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! W programie zobaczycie także akrobatkę znaną z TikToka @lenacircusart, która zaprezentuje swój popisowy numer - jedyny w Polsce - jakim jest kręcenie hula hopami w powietrzu! Artystka jest uczestniczką tegorocznej edycji programu Mam Talent! Na najmłodszych czeka spotkanie z bajkowymi postaciami! Bilety do nabycia na: