2024-07-26 - Inne Cyrk Zalewski - Widowisko 2024 - 342135 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cyrk Zalewski - Widowisko 2024

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Cyrk Zalewski - Widowisko 2024 342135
Kiedy: 2024-07-26, godzina 17:00:00
Gdzie: Świdnik, Namiot Cyrkowy, ul Spadochroniarzy (obok Lidla)
Bilety od: 80.00zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Cyrk Zalewski to największy i najstarszy cyrk w Polsce, który nieprzerwanie od 32 lat zadziwia i zdumiewa polską publiczność. Co roku pod biało-czerwonym namiotem możemy zobaczyć najlepszych z najlepszych w świecie cyrku, a dla młodego pokolenia artystów jego arena stała się furtką do prezentowania swoich numerów na najbardziej renomowanych arenach i variete Dzięki udanej międzynarodowej karierze i występom na najważniejszych scenach i w największych cyrkach, w tym na najważniejszym festiwalu cyrkowym w Monte Carlo, Ewie i Stanisławowi Zalewskiemu, udało się co roku przekonywać gwiazdy świata cyrku do występów nad Wisłą. Dziś kontynuuje to kolejne pokolenie – czyli Kamil i Aneta Zalewscy. Cyrk Zalewski to jeden z najlepszych europejskich cyrków, a organizowany przez niego Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej stał się jedną z najważniejszych tego typu imprez w Europie.
W tym, roku cyrk przygotował całkowicie nowe widowisko, w którym zobaczymy najlepszych artystów. z Brazylii, Kolumbii, Ukrainy, Mołdawii i Polski. Przygotowali oni spektakl, którego w Polsce jeszcze nie było!
Podczas 2-godzinnej wizyty u rodziny Adamsów czekają na widzów: linoskoczkowie, akrobaci na żyrandolu, linie pionowej i w wielkiej kuli wypełnionej wodą, mistrzowie podniebnych ewolucji, magicy, żonglerzy, clown Bartolini i oczywiście niezastąpieni kaskaderzy na wahadle i motorach. Na widzów czeka Wednesdey, Spider-Manem oraz inne bajkowe i filmowe postacie.
ZAPRASZAMY!

Dzieci do 2 roku życia wchodzą z ważnym biletem opiekuna
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

Kup Bilety Plakat Cyrk Zalewski - Widowisko 2024 342135

Znajdź nocleg w pobliżu