2023-11-24 - Inne Cyrk Zimowy na scenie - 210140 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cyrk Zimowy na scenie
Trasa 2023

Plakat Cyrk Zimowy na scenie 210140
Kiedy: 2023-11-24, godzina 17:00:00
Gdzie: Różan, Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury, ul. Mickiewicza 5
Bilety od: 60zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Promocja! -10 zł na bilety! 


Cyrk Zimowy na Scenie zaprasza na nowe świąteczne widowisko pełne magii, iluzji, śmiechu, akrobacji i żonglerki. Po raz pierwszy w Waszym mieście będzie można zobaczyć światowej sławy artystów cyrkowych na deskach teatru. W programie m.in. ekwilibrystyka na krzesłach, gimnastyka na kole, kobieta guma, widowiskowe lasery, żonglerka sześcianem oraz lewitujące przedmioty. Przez cały program bawić będzie do łez klaun Sancho. Czekać będą na Was goście specjalni Święty Mikołaja oraz kultowa postać Wednesday. Nie może Was zabraknąć!


Ważne informacje! 

Uwaga: Zachęcamy do przybycia na wydarzenie około 20-30 minut przed planowanym rozpoczęciem, aby spokojnie zająć swoje miejsce. Bilety elektroniczne można okazać na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet itp.) - ważne by kod kreskowy biletu był możliwy do zeskanowania. Organizator przedstawienia zastrzega sobie prawo do zmiany programu.


Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 60 zł. 

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Cyrk Zimowy

Plakat Cyrk Zimowy na scenie 210140

O artyście

Cyrk Zimowy na Scenie zaprasza na nowe świąteczne widowisko pełne magii, iluzji, śmiechu, akrobacji i żonglerki. Po raz pierwszy w Waszym mieście będzie można zobaczyć światowej sławy artystów cyrkowych na deskach teatru. W programie m.in. ekwilibrystyka na krzesłach, gimnastyka na kole, kobieta guma, widowiskowe lasery, żonglerka sześcianem oraz lewitujące przedmioty. Przez cały program bawić będzie do łez klaun Sancho. Czekać będą na Was goście specjalni Święty Mikołaja oraz kultowa postać Wednesday. Nie może Was zabraknąć!!! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu