2023-12-09 - Inne Cytrynowy Sorbet - Teatr Improwizacji - 230872 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cytrynowy Sorbet - Teatr Improwizacji
Ho,ho,ho... Hogsmeade! Spektakl improwizowany

Plakat Cytrynowy Sorbet - Teatr Improwizacji 230872
Kiedy: 2023-12-09, godzina 19:45:00
Gdzie: Warszawa, Dom Sztuki, Wiolinowa 14
Bilety od: 40zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Ach… święta!  Ośnieżone błonia, puchate sweterki od Molly Weasley i leniwe popołudnia spędzone na grze w szachy czarodziejów i podjadaniu tarty kajmakowej… Czy wiemy jednak wszystko o tym jak czarodzieje spędzają święta?

Jeśli chcesz zobaczyć…
- jak czarodzieje w Hogsmeade świętują Gwiazdkę
- czy na świątecznych stołach czarodziejów pojawiają się pierogi i karp
- ile węgla w skarpecie znajdą śmierciożercy
… przyjdź na spektakl improwizowany Cytrynowego Sorbetu!

Cytrynowy Sorbet jest grupą improwizacji teatralnej, a ich spektakle osadzone są w świecie Harry'ego Pottera. Czym jest improwizacja teatralna? To forma sztuki, w której aktorzy nie mają scenariusza ani z góry ustalonych ról, a losy bohaterów kształtują widzowie. Dzięki temu każde przedstawienie jest unikatowe i nigdy się nie powtórzy. Magię na scenie tworzyć dla Was będą: Emilia, Kalina, Kasia i Igor. Dla kogo jest ten spektakl? Dla wszystkich! Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z tej sagi! Na scenie nie zabraknie odniesień do czarodziejskiego świata, a fandom będzie miał tutaj swój mały raj! Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. A przecież nie chcemy być jak Hagrid szepczący pod nosem "Cholibka, nie powinienem był tego mówić"

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Spektakl improwizowany

Plakat Cytrynowy Sorbet - Teatr Improwizacji 230872

O artyście

Czy chcielibyście wiedzieć, co dzieje się w Hogwarcie, kiedy wszyscy smacznie śpią? Dokąd nocą tupta Snape? Czemu Lupin tak wyje w księżycową noc? I dlaczego Dumbledore zęby szczerzy rad? Odkryjemy przed Wami tajemnice czarodziejskiego uniwersum, w którym poza perypetiami Harry'ego Pottera mają także miejsce inne sprawy. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu