2024-09-20 - Czas dla nas - 331300 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Czas dla nas
Kabaret, spektakl i koncert w jednym z tekstami m.in. Osieckiej, Przybory, Andrusa

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Czas dla nas 331300
Kiedy: 2024-09-20, godzina 19:00:00
Gdzie: Białystok, Nie Teatr, ul. Sienkiewicza 4
Bilety od: 85zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Kabaret, spektakl i koncert w jednym. Z tekstami Osieckiej, Przybory, Andrusa, muzyką Pucciniego, Chopina czy Wasowskiego. Trzy wyjątkowe kobiety spełniając swoje zawodowe marzenia zapraszają na nietuzinkowy program muzyczno-kabaretowy, który wykreował w swym kabaretowo-muzycznym uniwersum sam Filip Jaślar z Grupy MoCarta. Tuż przed początkiem kalendarzowej jesieni, zapraszamy na dużą dawkę humoru i pozytywnej energii!

Nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń! Trzy piękne i różnorodne kobiety, obdarzone oryginalnymi głosami, wracają na scenę aby zrealizować swoje, odłożone na jakiś czas…, plany zawodowe. Dziś, kiedy ich dzieci są już prawie dorosłe, Mamy wreszcie mają czas, by odejść od domowych obowiązków i zaprezentować światu swój talent. Wyjątkowy kabaret, spektakl, koncert, łączy muzykę operową i jazzową. Zabrzmią teksty Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Artura Andrusa i Filipa Jaślara, oraz przeboje Giacomo Pucciniego, Fryderyka Chopina, Jerzego Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego, Michała Urbaniaka i in. Ten spektakl to dużo wspaniałej, świetnie wykonanej muzyki, elegancki żart, garść optymizmu, radość życia, pasja odkryta dzięki kobiecej przyjaźni, ale też refleksje na temat Ligi Mistrzów, damskich torebek, markowych butów i sposobów na chandrę.


Widzowie znajdą również odpowiedzi na następujące pytania:
- dlaczego jazz jeszcze nigdy nie był tak popularny, a największe arie operowe nadal są komponowane?
- co zrobić gdy zgubimy samochód?
- w czym może nam pomóc Wujek Google?
- kiedy jest "spalony"?

Spektakl, kabaret, koncert - trzy formy składają się na ten występ, którego autorem scenariusza oraz reżyserem jest Filip Jaślar - skrzypek z kwartetu kabaretowego Grupa MoCarta. Kwartet w pełnym składzie, za pomocą najnowszych dostępnych technologii akompaniuje Paniom, wzbogacając warstwę muzyczną. Czas dla nas kobietom daje nadzieję, energię do działania, wiarę w swoje możliwości, mężczyznom klucz do damskich serc, a wszystkim dużo uśmiechu i odrobinę wzruszeń.

Obsada:
Agnieszka Kowaluk - głos operowy
Dorota Jarema - głos jazzowy
Aneta Jaślar - głos radiowy
Maciek Błaszczyk - instrumenty klawiszowe
Scenariusz i reżyseria - Filip Jaślar

ARTYSTKI O SOBIE:
Formacja powstała w roku 2019. Udało się energicznie wystartować i zagrać z powodzeniem kilka koncertów. W trudnym czasie pandemii zostałyśmy finalistkami konkursu kabaretowego PAKA, nagrałyśmy kilka piosenek i audycji radiowych, kontynuowałyśmy emitowanie na Facebooku krótkich filmów satyrycznych. Dziennikarka Roma Leszczyńska stworzyła o nas felieton wyemitowany w Radio 357. Do tej pory wystąpiłyśmy z naszym programem w Filharmonii Gdańskiej, Kuźni Kulturalnej, w sali ICE w Krakowie oraz wielu domach kultury w Polsce. Na konkursie kabaretowym w Bogatyni (2022r.) wygrałyśmy I nagrodę oraz nagrodę publiczności. W specjalnie stworzonym programie, wspólnie z kolegami z Grupy MoCarta występujemy w spektaklu pt. Trzy Konstancje i MoCart. Miałyśmy zaszczyt pokazania się dwukrotnie w telewizji Polsat, w cyklicznym programie kabaretowym Kabaret na Żywo - Nowy skład.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Agnieszka Kowaluk, Dorota Jarema, Aneta Jaślar, Maciek Błaszczyk, Reżyseria Filip Jaślar

Plakat Czas dla nas 331300

O artyście

Czas dla nas czyli muzyka i śmiech" to muzyczna komediowa opowieść o kobietach - pięknych, zdolnych i... dojrzałych - które po latach przerwy, podczas których spełniały się rodzinnie, wracają na scenę, żeby spełniać się także artystycznie. Jest to też koncert pełen znakomitych tekstów, m.in. Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Artura Andrusa i Filipa Jaślara oraz przebojów Giacomo Pucciniego, Fryderyka Chopina, Jerzego Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego czy Michała Urbaniaka. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu