2023-10-13 - Standup Damian Skóra Stand-up - 209488 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Damian Skóra Stand-up
Damian Skóra w programie "Tyrada"

Plakat Damian Skóra Stand-up 209488
Kiedy: 2023-10-13, godzina 20:00:00
Gdzie: Konin, Wartownia, Poznańska 47 E
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Program "Tyrada" to 100% fileta, zero domieszek i sztucznych wypełniaczy. To świat z perspektywy człowieka będącego z tyłu peletonu gnającego za trendami, wypełniony dużą ilością życzeniowego myślenia, przesady i emocjonalnych gawęd kończących się wyeksponowaną żyłką na czole - wszystko dobrane tak, żeby było przydatne do śmiania. Ogólnie żwawiutki taki fajniutki program.

Damian Skóra posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne jako komik, muzyk oraz impersonator osób łysych. Jest to osoba rzutka oraz ochocza. Biegle zna obsługę pakietu MS Office i posiada prawo jazdy kat. B. Posiada również balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na YouTube i płatnych platformach. Niedawno awansował na osobę dorosłą - na tym polu, póki co, bez sukcesów. 

+ support

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Damian Skóra

Plakat Damian Skóra Stand-up 209488

O artyście

Damian Skóra posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne jako komik, muzyk oraz impersonator osób łysych. Jest to osoba rzutka oraz ochocza. Biegle zna obsługę pakietu MS Office i posiada prawo jazdy kat. B. Posiada również balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na YouTube i płatnych platformach. Niedawno awansował na osobę dorosłą - na tym polu, póki co, bez sukcesów. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu