2024-03-08 - Standup Damian Viking Usewicz Stand-up - 263080 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Damian Viking Usewicz Stand-up
"Trauma" po raz ostatni - III termin

Plakat Damian Viking Usewicz Stand-up 263080
Kiedy: 2024-03-08, godzina 20:30:00
Gdzie: Szczecin, The White Rabbit, al. Wojska Polskiego 86
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na wieczór komediowy w Dniu Kobiet, także jak jeszcze nie macie planów jak go spędzić to nie ma nic lepszego przed kolacją niż dawka dobrego humoru. Jak macie już plany to zawsze ten wieczór może być idealnym wstępem do dalszego świętowania albo jego zakończeniem!


Po wielu pytaniach od publiczności, po raz kolejny i ostatni już ze swoim programem "Trauma" wystąpi waga ciężka polskiego stand-upu czyli Damian Viking Usewicz: Komik, którego w Szczecinie nie trzeba przedstawiać, z doświadczeniem scenicznym niemal tak dużym jak on sam. W swoim najnowszym programie będzie jak zawsze opowiadał, opowiadał i opowiadał- o sobie, o innych, o rzeczach ważnych, o śmierci, o internecie, o długoletnich związkach a także jak się uda o wielkim czarnym koniu, a to wszystko z dużo dawką dystansu, zwariowanego humoru i niesamowitej pozytywnej energii.


Jednym zdaniem - czeka Was niesamowicie zabawny wieczór więc nie zwlekajcie z zakupem biletów, bo ilość miejsc jest ograniczona!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Damian Viking Usewicz

Plakat Damian Viking Usewicz Stand-up 263080

O artyście

Szczeciński komik który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie ani swoim bliskim ani nikomu innemu! Na scenie komediowej od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem i mnóstwem dystansu do siebie. Widziany na Ryjku, w Comedy Central a także na platformach WOW i Playerze. Dostał się do finałów PAKI ale tam go nie widziano bo…COVID! W najnowyszym programie "Życie 3.0" opowiada, co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego warto być uprzejmym, jak karał go ojciec i czemu nie cierpi Dworca w Gliwicach oraz dlaczego mały pęcherz w dużym ciele to nienajlepszy zestaw. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu