2023-04-01 - Koncert DamnRoots - 155308 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - DamnRoots
Damn Roots w Trójkach

Kiedy: 2023-04-01, godzina 19:00:00
Gdzie: Wschowa, Trzydzieści Trzy, Daszyńskiego 33
Bilety od: 15zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Cerber, czyli Gustaw Andrzejewski jest wokalistą oraz tekściarzem w formacji DamnRoorts, którą współtworzy z RottenJam (Marek Czarnik). Duet do tej pory ma na swoim koncie dziesięć wspólnych kawałków, w których głównym zamysłem jest łączenie w jednym miejscu gitarowej muzyki z pogranicza rocka oraz rapowych wersów.

Gitara jest dla muzyka nieodłącznym elementem od 15 roku życia, ale dopiero w zeszłym roku zaczął spędzać nad tym instrumentem więcej czasu, chcąc wyjść z graniem poza domowe zacisze. Rapowe teksty pisze już od ponad 8 lat, dlatego ten element to prawdziwy konik artysty.

Akustyczny występ i przedstawienie twórczości DamnRoots w wykonaniu Cerbera, to szansa na pokazanie różnych gatunków, podczas jednej prezentacji.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Gustaw Andrzejewski, Marek Czarnik

O artyście

Cerber, czyli Gustaw Andrzejewski jest wokalistą oraz tekściarzem w formacji DamnRoorts, którą współtworzy z RottenJam (Marek Czarnik). Duet do tej pory ma na swoim koncie dziesięć wspólnych kawałków, w których głównym zamysłem jest łączenie w jednym miejscu gitarowej muzyki z pogranicza rocka oraz rapowych wersów. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu