2024-06-18 - Standup Daniel Olbrychski - One Man Show - 319074 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Daniel Olbrychski - One Man Show
one Man Show

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Daniel Olbrychski - One Man Show 319074
Kiedy: 2024-06-18, godzina 19:00:00
Gdzie: Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego, ul. Lutosławskiego 2
Bilety od: 107zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Daniel Olbrychski - Ikona polskiego kina i teatru Odtwórca kultowych ról w takich filmach i spektaklach jak: Popioły, Potop, Pan Wołodyjowski Salt, Cyrulik Syberyjski, Dzieje mistrza Twardowskiego, Listy miłosne czy Niespodziewany powrót, mistrz monologu, wspaniały mówca, właściciel przenikającego głosu teraz we wspaniałym: ONE MAN SHOW!


A w nim: Utwory poetyckie między innymi Młynarski, Mickiewicz, Gałczyński, Norwid, rozmowa o patriotyzmie i emigracji stanu wojennego, zwierzęta domowe w naszym życiu, anegdoty z życia politycznego, osobistego i zawodowego, planów filmowych i teatralnych. Wspaniała atmosfera, interakcja z publicznością oraz poczucie humoru aktora tworzą niesamowity spektakl. Możliwość zadawania pytań przez publiczność, wspólne zdjęcia i autografy

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Daniel Olbrychski

Plakat Daniel Olbrychski - One Man Show 319074

O artyście

polski aktor teatralny i filmowy. Uznawany za jednego z najwybitniejszych aktorów filmowych i teatralnych swojego pokolenia. Zagrał w blisko 180 filmach kinowych i telewizyjnych. Debiutował w 1963 rolą w filmie Janusza Nasfetera Ranny w lesie. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu