2022-12-08 - Koncert Daria Zawiałow - METROPOLIS? wojen nie będzie - 106312 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Daria Zawiałow - METROPOLIS? wojen nie będzie

Kiedy: 2022-12-08, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
Bilety od: 99.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Daria Zawiałow ? ?METROPOLIS? wojen nie będzie?

Tytuł jesiennej trasy sam w sobie wiele już zdradza. Rzeczywiście będzie to pożegnanie z projektem ?Wojny i noce?, ale nie tylko?

Trasa ?Metropolis? wojen nie będzie? to pożegnanie Darii ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok! Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa ? tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych.

Czas zaciągnąć hamulec! Zatrzymać się, naładować baterie, inspirować się i zbierać pomysły na nowy materiał. Będzie to więc ostatnia okazja by zobaczyć koncertującą Darię z zespołem przed dłuższą przerwą.

A skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z ?A Kysz!? i ?Helsinki?.

Przekrojowo ujęta setlista będzie miała wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Daria z producentem Michałem Kushem planują ukazać mroczną stronę swoich piosenek, więc czeka nas zupełnie nowa odsłona repertuaru. Pojawią się też utwory spoza repertuaru Darii, covery i jedna zupełnie świeża produkcja.

Dzisiejsze ogłoszenie nie odsłania całej trasy, wkrótce opublikujemy więcej, także wyglądajcie swoich miast wkrótce. Bądźcie z nami i do zobaczenia!

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu