2024-04-28 - Dawcy Śmiechu - 262698 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Dawcy Śmiechu
Kabaret Dawcy Śmiechu: Zapnij pasy! - Piotr Pręgowski i Bogdan Kalus

Plakat Dawcy Śmiechu 262698
Kiedy: 2024-04-28, godzina 18:00:00
Gdzie: Oława, Tawerna Kapitańska, Ścinawa Polska 38a
Bilety od: 100zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Kabaret "Dawcy Śmiechu" czyli Piotr Pręgowski "Pietrek" i Bogdan Kalus "Hadziuk" w nowym oryginalnym programie: Zapnij pasy!

Wspaniałe SHOW muzyczno-kabaretowe!


Piotr Pręgowski ( Pietrek z Rancza)- wspaniały aktor, odtwórca kultowych ról na przestrzeni półwiecza w takich filmach i serialach jak Miś, Zmiennicy, Ranczo , Camera Cafe, Klan, Plebania, Halo Hans!, Świat Według Kiepskich - może być U Ciebie ! Teraz we wspaniałym SHOW muzyczno-kabaretowym Do tego: spotkanie z aktorem, wspólne zdjęcia, ciekawostki z planów, wspaniała atmosfera, interakcja z publicznością, ogromna dawka humoru. Bogdan Kalus to znakomity polski aktor filmowy i teatralny zagrał w niezliczonych filmach i serialach takich jak "Ranczo", "Karol. Człowiek, który został papieżem" czy "U Pana Boga w ogródku", a także w licznych serialach: "Kryminalni", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej" i "M jak miłość" oraz wspaniały kabareciarz, współzałożyciel kabaretu KaŁaMaSz. Popularność zyskał dzięki roli w serialu Ranczo, w którym wcielił się w Tadeusza Hadziuka, stałego bywalca ławeczki pod sklepem.


I własnie prezentujemy Państwu specjalny premierowy program! Jak przez 25 lat grania na scenie pijaka, można zrobić na tym karierę? Wspaniale monologi i piosenki w wiadomej tematyce nakręcone udziałem aktywnym publiczności! Do każdej opcji biletowej możliwość dokupienia Atelier smaków i bąbelków i spotkania z artystą w cenie 149zł

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Piotr Pręgowski, Bogdan Kalus

Plakat Dawcy Śmiechu 262698

O artyście

Kabaret "Dawcy Śmiechu", czyli Piotr Pręgowski "Pietrek" i Bogdan Kalus "Hadziuk" w nowym oryginalnym programie! Wspaniałe show muzyczno-kabaretowe! Jak przez 25 lat grania na scenie pijaka, można zrobić na tym karierę? Wspaniale monologi i piosenki w wiadomej tematyce nakręcone udziałem aktywnym publiczności! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu