2022-08-27 - Inne DF 22: Ciekawsza strona Studia Ghibli, czyli nie samym Miyazakim żyje człowiek - 89244 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Ciekawsza strona Studia Ghibli, czyli nie samym Miyazakim żyje człowiek

Kiedy: 2022-08-27, godzina 17:15:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Fantastyczna Karczma

Wiedzieliście, że gdyby nie 3-godzinny film dokumentalny o kanałach wodnych to pierwszy film Studia Ghibli nigdy by nie powstał? Albo, że u progu lat 2000 w studiu zapanował chaos, powodując rozwścieczenie legendarnego reżysera Hayao Miyazakiego? Przyczyną tego wszystkiego był jeden ze współzałożycieli Studia Ghibli - uparty i perfekcjonistyczny Isao Takahata, który stworzył między innymi Grobowiec Świetlików. Zazwyczaj znajdował się on w cieniu swojego wieloletniego przyjaciela, nie osiągając takiej popularności, jednak to właśnie dzięki niemu filmy Studia Ghibli są znacznie bardziej różnorodne. Dlaczego Hayao Miyazaki nazywał go ??potomkiem wielkiego leniwca?? i czemu jego filmy wyglądają zupełnie inaczej niż reszta tytułów tego studia?

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu