2022-08-28 - Inne DF 22: Co nas czeka w filmie "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu"? Co wiemy vs o czym marzymy - 89285 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Co nas czeka w filmie "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu"? Co wiemy vs o czym marzymy

Kiedy: 2022-08-28, godzina 12:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Julian Jeliński - "Brody z kosmosu"

W listopadzie wraca Black Panther, już bez Chadwicka Bosemana i bez planów obsadzenia innego aktora w tej ikonicznej roli. Co to oznacza dla sequela? Jakie historie możemy opowiedzieć, a jakie na długo jeszcze pozostaną w strefie marzeń fanów? Pojawi się Namor? A może Dr Doom? Zebrałem wszystko, co wiemy o nadchodzącym filmie i zdradzę wam, które plotki mogą się ziścić oraz opowiem o genialnych komiksowych historiach z Wakandy, które powinny zostać zekranizowane. Wakanda Forever!

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu