2022-08-27 - Inne DF 22: Do czego służą monstra - 89263 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Do czego służą monstra

Kiedy: 2022-08-27, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Maja Starakiewicz, Marcin Mleczak

W czasie wystąpienia zastanowimy się, jaki sens może mieć potworność we współczesnej kulturze i popkulturze. Od klasycznego ujęcia, przedstawiającego potwora jako nośnik zła, przejdziemy do subwersywnych odczytań monstrualności, takich jak te pojawiające się w grach ?Hellblade: Senua's Sacrafice? i ?Shadow of the Colossus?. W tym kontekście umieścimy H.P.Lovecrafta i jego twórczość, a następnie spróbujemy wspólnie zastanowić się, czy Chtulhu jest symbolem zagłady, czy może też stać się pokrętnym światłem nadziei dla zmęczonego umysłu.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu