2022-08-26 - Inne DF 22: Duchy, grzyby i piły maszynowe, czyli o magii w japońskich produkcjach urban fantasy - 89176 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Duchy, grzyby i piły maszynowe, czyli o magii w japońskich produkcjach urban fantasy

Kiedy: 2022-08-26, godzina 16:45:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Kajetan Poniatyszyn

Jaki związek mają grzyby z magią? Po co czarownikowi głowa krokodyla? Dlaczego duchy służą bogom jako bronie? Na te oraz inne pytania odpowie ta prelekcja, podczas której omówione zostaną różne oblicza, funkcje oraz właściwości magii w japońskich produkcjach urban fantasy. Po krótkim wprowadzeniu do tematu nastąpi przegląd znanych i mniej popularnych serii anime oraz mang pod względem występującej tam magii.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu