2022-08-26 - Inne DF 22: Istota z przyszłości - Możliwe ścieżki przyszłej ewolucji człowieka - 89172 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Istota z przyszłości - Możliwe ścieżki przyszłej ewolucji człowieka

Kiedy: 2022-08-26, godzina 16:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Kasia Żurawska

Człowiek współczesny jest efektem milionów lat ewolucji, która następowała w odpowiedzi na zmieniające się czynniki środowiskowe, a z czasem sam rozwój naszych przodków napędzał dalsze zmiany. Obecnie niektóre wykształcone w przeszłości cechy nie są już nam potrzebne więc mogą w przyszłości zaniknąć. W przyszłości ludzie mogą ponownie ewoluować w odpowiedzi na zmieniające się czynniki. Zarówno naukowcy jak twórcy fantastyki nieraz starają się odpowiedzieć na pytanie, jaki będzie człowiek z przyszłości. Spróbujmy więc przyjrzeć się niektórym propozycjom i możliwościom i zastanowić się jak może przebiec ewolucja.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu