2022-08-26 - Inne DF 22: Jak rozszerzają się fantastyczne światy? - 89175 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Jak rozszerzają się fantastyczne światy?

Kiedy: 2022-08-26, godzina 16:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Krzysztof M. Maj

I started with a map and made the story fit. Słów tych w tajemnym narzeczu samego Mistrza Tolkiena wygłoszonych prawdziwości dowiedzie w swej mowie Wasz pokorny sługa z Kolegium Magicznego w Aldorfie, okraszając ją imaginowanymi kartuszami skreślonymi dłońmi prześwietnych kartografów imperialnych ekspedycyj w najdalsze zakątki znanego wieloświata, z uzupełnieniem stosownych rycin uczonym traktamentem okupionych dla pożytku słuchacza. Ku chwale jedynego Sigmara, Jego Imperialnej Ekscelencji Karla Franza oraz Równoumagicznionego Balthasara Gelta, kreśli się z pokorą, Kristof M. May.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu