2022-08-27 - Inne DF 22: Jak stworzyć dobry komiks historyczny i dlaczego tak wielu polega. - 89219 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Jak stworzyć dobry komiks historyczny i dlaczego tak wielu polega.

Kiedy: 2022-08-27, godzina 13:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Szymon Holcman, Krzysztof Gawronkiewicz, Aleksandra Herzyk (Julia Wielgos)

omiks historyczny to bardzo ceniony gatunek komiksów - bardzo dobry, mocny i doceniany w zagranicznych wydaniach. Często też po ten gatunek komiksów sięgają ludzie, którzy niezwykli czytać komiksów na co dzień. Jednak w Polsce komiksy historyczne bardzo rzadko są udane, trafione i poruszające. O tym dlaczego tak się dzieje, co stoi za klęską dużej części komiksów historycznych i co zrobić aby komiks historyczny trafiał w punkt porozmawiamy z rysownikami, którym udało się stworzyć dobry komiks historyczny (Krzysztof Gawronkiewicz, Herzyk) i z wydawcą komiksowym (Szymon Holcman z Kultury Gniewu)

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu