2022-08-27 - Inne DF 22: Król Szamanów - królestwo mitów, wierzeń i różnorodności kultur świata - 89266 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Król Szamanów - królestwo mitów, wierzeń i różnorodności kultur świata

Kiedy: 2022-08-27, godzina 21:00:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Paula Kowalska

Dwa odcinki dziennie na kanale Jetix, naklejki i album wydawane przez Chipiqao. W latach 2000. dzieciaki śpiewające "Czy to przeznaczenie me, szamanów królem być!" i bawiące się w szamańskie walki można było spotkać na wielu placach zabaw. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że manga, na której wzorowana była seria, po brzegi wypełniona jest mitami, wierzeniami, religiami i kulturami świata. Dziś, gdy reboot anime trafił na Netflix, a manga wydawana jest w Polsce, seria przeżywa drugą młodość. Co łączy japońskiego maga Abe no Seimeia z głównymi bohaterami? Kim są onmyoji i itako? W co wierzył HoroHoro - przedstawiciel Ajnów? Duchy, yokai, bogowie, różdżkaże, nekromanci i wiele więcej zostanie omówione podczas prelekcji.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu