2022-08-28 - Inne DF 22: Kto jest najlepszym superbohaterem i dlaczego Batman? - 89284 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Kto jest najlepszym superbohaterem i dlaczego Batman?

Kiedy: 2022-08-28, godzina 12:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Michał Wolski, Tomasz Żaglewski, Radosław Pisula

Wszyscy wiemy, że jeśli chodzi o superbohaterów, to jest Batman, potem długo nic, potem reszta. No dobrze, ale który Batman? Pewnie powiecie, że filmowy - ale to nadal nie ułatwia sprawy. Czy ten z serialu z Adamem Westem? Z filmów Burtona i Schumachera? Z trylogii Nolana? A może z filmów o Lego? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w ramach dyskusji prowadzonej przez trzech filmoznawców, specjalistów od nietoperzowego kina, którzy postarają się odpowiedzieć na fundamentalne pytanie: która wersja Batmana jest ostateczna i definitywna?

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu