2022-08-27 - Inne DF 22: Magia motyli, czary ciem. O zwierzętach i naukach tajemnych, czyli o twórczości Roberta Pucka - 89255 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Magia motyli, czary ciem. O zwierzętach i naukach tajemnych, czyli o twórczości Roberta Pucka

Kiedy: 2022-08-27, godzina 18:45:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Radek Rak

Pan Robert mieszka w lesie, gdzie kruki i pająki. Tak przynajmniej sam o sobie pisze. Zajmuje się też podobno ukrytymi naukami i różnymi tajemnicy świata, by potem opisywać je w swoich książkach. Robert Pucek nie jest fantastą, lecz jego twórczość jest niewątpliwie fantastyczna u zasługująca na większą rozpoznawalność. To twórca osobliwy i drugiego takiego nie ma. Z wnikliwością dawnego przyrodnika obserwuje on życie różnych stworzeń w swoim otoczeniu, zwykle niewielkich, jak ćmy i pająki. Sięgając po dzieła dawno zapomnianych badaczy i magów, tka ze swoich obserwacji niezwykłe opowieści, czasem ? jak to w starych bestiariuszach ? myląc się lub zmyślając, zawsze jednak czyni to z ogromnym wdziękiem.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu