2022-08-27 - Inne DF 22: Następca Studia Ghibli? Kariera i twórczość Mamoru Hosody - 89270 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Następca Studia Ghibli? Kariera i twórczość Mamoru Hosody

Kiedy: 2022-08-27, godzina 21:15:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Fantastyczna Karczma

Słyszeliście o filmie ??Belle??, który w tym roku było można obejrzeć w kinach w całej Polsce? A może doszły was słuchy o anime ??Wilcze Dzieci??, które puszczane było w TVP Kultura? Oba te tytuły należą do nielicznego grona animacji z Japonii, które zawitały do naszego kraju, a za sporą część z nich odpowiada jedna osoba - Mamoru Hosoda. Twórca, którego filmy są idealne dla całych rodzin, potrafiąc poruszyć serce. Skąd czerpie pomysły na swoje filmy? Jak Piękna i Bestia sprawiła, że tworzy dziś anime? No i w końcu co łączy go z legendarnym twórcą Hayao Miyazakim, którego następcą często jest nazywany?

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu