2022-08-27 - Inne DF 22: Nie taki diabeł straszny jak go malują. O kontraktach z siłami nieczystymi w anime i mandze. - 89251 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Nie taki diabeł straszny jak go malują. O kontraktach z siłami nieczystymi w anime i mandze.

Kiedy: 2022-08-27, godzina 18:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Katarzyna Glinowiecka

Ilu bohaterów, tyle przeróżnych supermocy. Niektórzy się z nią rodzą, inni muszą na nią ciężko zapracować, ale czasami nawet to nie wystarcza, więc postanawiają zawrzeć kontrakt z siłami wyższymi od nich ? nierzadko tymi nieczystymi. Ten popularny biblijny motyw latami przewijał się przez różne formy twórczości, aż w końcu na stałe zawitał w kulturze popularnej, również w anime i mandze. Jak autorzy go przetwarzają i czym różni się on obecnie od swojej pierwotnej postaci? ? na te oraz inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź we wspólnej dyskusji.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu