2022-08-27 - Inne DF 22: Przepis na blockbuster (i nie tylko), czyli o niekończącej się lekturze podróży bohatera - 89234 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Przepis na blockbuster (i nie tylko), czyli o niekończącej się lekturze podróży bohatera

Kiedy: 2022-08-27, godzina 16:00:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Iwona Morozow

Mity to nie tylko opowieści należące do porządku przeszłości, ale przede wszystkim archetypiczne historie, których celem jest nadawanie sensu. Wyjaśniają to, co niezrozumiałe i skomplikowane, niwelują trudne do pogodzenia przeciwieństwa, operując przy tym językiem symboli i wartości. Mity w mediach są wszechobecne, znajdziemy w reklamach środków czyszczących, produktów spożywczych, samochodów czy leków i oczywiście w klasycznych hollywoodzkich opowieściach. Podczas spotkania przyjrzymy się jednej z klasycznych i najbardziej kochanej przez Hollywood strukturze opowieści archetypicznej i zastanowimy się, czy rzeczywiście jest przepisem idealnym na murowany blockbuster (i nie tylko)?

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu