2022-08-27 - Inne DF 22: Realizm magiczny ? osobny gatunek czy maska dla fantastyki, aby mainstream mniej bolała dupa, że czyta literaturę nieambitną. - 89233 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Realizm magiczny ? osobny gatunek czy maska dla fantastyki, aby mainstream mniej bolała dupa, że czyta literaturę nieambitną.

Kiedy: 2022-08-27, godzina 15:00:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Jakub Bielawski, Marta Krajewska, Radek Rak (Łukasz Śmigiel)

Wspólnie z zaproszonymi gośćmi przedyskutujemy znaczenie pojęcia realizmu magicznego jako słowa wytrychu dla wykorzystania motywów rodem z literatury gatunkowej w tzw. twórczości ambitnej. Czym różni się realizm magiczny od fantastyki, horroru czy weird fiction? Czy jest sens używać tego pojęcia?

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu