2022-08-27 - Inne DF 22: Szkicownik komiksowy. Rysowanie z natury z Krzysztofem Gawronkiewiczem. - 89252 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Szkicownik komiksowy. Rysowanie z natury z Krzysztofem Gawronkiewiczem.

Kiedy: 2022-08-27, godzina 18:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Krzysztof Gawronkiewicz

Kolejna edycja spotkań na Dniach Fantastyki z Krzysztofem Gawronkiewiczem poświęcona rysunkowi. Tym razem mistrz komiksu znany z tworzenia niesamowitych szkicowników zajmie was podpatrywaniem natury, która będzie mniejszym lub większym pretekstem do zagospodarowania kartki papieru ilustracjami ujętymi w kadry. W ten sposób powstanie impresyjny zestaw ilustracji znany bardziej z picture booków niż typowych komiksów. Przy okazji będziecie mieli okazje zajrzeć do szkicowników mistrza.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu