2022-08-26 - Inne DF 22: Wąpierz, strzyga czy żywy trup? Słowiański wampiryzm - 89202 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Wąpierz, strzyga czy żywy trup? Słowiański wampiryzm

Kiedy: 2022-08-26, godzina 21:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Szymon "Kelm" Kelm

Powszechnie postrzega się wampiryzm jako naukową fantazję i element kultury popularnej, bardzo częsty w literaturze, kinie czy grach. Jednak archeolodzy, w tym w Polsce, sporadycznie natrafiają na pochówki osób, które nazywane są pochówkami wampirów. Jednakowoż medialna nośność terminu "wampir" jest bardzo kłopotliwa i skutecznie obwarowuje prozaiczną prawdę fasadą fantastycznych domysłów. Czy słowiański wampir miał kły, pazury czy może po prostu odciętą głowę? Rzeczywistość okazuje się równie tragiczna, co losy popkulturowych wampirów...

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu