2022-08-27 - Inne DF 22: Wnuczek, nigeryjski książę i Will Smith ? czyli dlaczego tak łatwo nas nabrać. - 89230 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Wnuczek, nigeryjski książę i Will Smith ? czyli dlaczego tak łatwo nas nabrać.

Kiedy: 2022-08-27, godzina 14:45:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Jakub Ćwiek

Dostaliście kiedyś maila, który informował Was, że jesteście spadkobiorcą wielkiego majątku? A może śmialiście się z kobiety z Chełma, która romansowała z Willem Smithem? Oszustwa to nasz chleb powszedni odkąd pamiętamy, a odkąd pojawił się Internet stały się jeszcze powszechniejsze. Jeżeli chcecie posłuchać o najsłynniejszych akcjach artystów przekrętu, a jednocześnie dowiedzieć się jak się przed tym czy tamtym chronić ? oto spotkanie dla Was.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu