2022-08-26 - Inne DF 22: Zmierzch herosów. Czyli jak wprowadzenie przemyślanych heroin do opowieści może odświeżyć literaturę gatunkową - 89185 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Zmierzch herosów. Czyli jak wprowadzenie przemyślanych heroin do opowieści może odświeżyć literaturę gatunkową

Kiedy: 2022-08-26, godzina 18:00:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Jakub Ćwiek

Od lat twórcy gatunkowi borykają się z dwoma poważnymi problemami. Po pierwsze w jaki sposób odświeżyć talię coraz mocniej zużytych archetypów postaci w historiach gatunkowych, a po drugie jak umiejętnie wprowadzać interesujące, pierwszoplanowe postaci kobiece. Na tej prelekcji usłyszycie właśnie o tym: czy faktycznie twórcy mają pomysł na kobiety w opowieściach akcji, jakie to generuje korzyści, a jakie problemy i na ile można upatrywać w tym autentycznej rewolucji, a nie tylko delikatnego odświeżenia gatunku.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu