2023-09-21 - Film DKF Szpula - 208997 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńFilm - DKF Szpula
DKF Szpula - Bo Się Boi

Plakat DKF Szpula 208997
Kiedy: 2023-09-21, godzina 20:00:00
Gdzie: Głogów, Miejski Ośrodek Kultury, Rondo Konstytucji 3-go Maja 2

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

Film DKF Szpula Głogów 2023-10-19
NOSTALGIA
Bilety do kina Więcej

O wydarzeniu

Beau się boi. Bo życie go przytłacza. Bo świat jest niebezpieczny. Bo każdy ciągle czegoś od niego chce. Bo mamie będzie przykro, jak nie przyjedzie w odwiedziny, a on by wolał siedzieć w wannie. Niewyobrażalny splot zdarzeń zmusza go jednak do konfrontacji z własnymi lękami. Po drugiej stronie jego strachów czeka prawdziwe życie i niezwykła, widowiskowa, pełna przygód podróż.

"Bo się boi" to szalona, szokująca i nieodparcie śmieszna czarna komedia o tym, jak pokonać lęk, wziąć życie w swoje ręce i stać się bohaterem własnej historii. W pełni autorska wizja jednego z najbardziej interesujących współczesnych reżyserów, Ariego Astera, z Joaquinem Phoenixem ("Joker", "Ona") w swojej najbardziej zaskakującej roli. Studio A24, które stoi za sukcesami takich produkcji, jak "Wszystko wszędzie naraz", "C'mon C'mon" czy serialu "Euforia", obdarzyło Astera nie tylko pełnym zaufaniem, ale i najwyższym w historii firmy budżetem. Twórca kultowych "Dziedzictwo. Hereditary" i "Midsommar. W biały dzień" zrealizował dzięki temu najbardziej osobisty film, który pozwolił mu w pełni podzielić się z widzami swoimi lękami, wizją świata, a przede wszystkim - swoim unikalnym poczuciem humoru.

W obsadzie "Bo się boi" - obok Phoenixa - znalazły się także aktorki: Amy Ryan ("Birdman", "Mój piękny syn", serial "The Office"), Parker Posey (film "Krzyk 3", serial produkcji HBO "Schody") oraz znana z produkcji Ryana Murphy'ego ("Hollywood", "American Horror Story: NYC") Patti LuPone. Za kamerą w najnowszym filmie Astera ponownie stanął Paweł Pogorzelski.

Ari Aster zdefiniował na nowo współczesny horror - teraz czas na komedię. Czy naprawdę myślicie, że wszystko już w kinie widzieliście?

"BO SIĘ BOI"
reżyseria: Ari Aster
scenariusz: Ari Aster
gatunek: Horror, Komedia
produkcja: Kanada, USA
premiera: 20 kwietnia 2023 (Światowa) 21 kwietnia 2023 (Polska premiera kinowa)
czas: 179 minut
bilety: 15zł/osoba

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Filmy krótkometrażowe.

Plakat DKF Szpula 208997

O artyście

Zapraszamy serdecznie na pokaz filmów krótkometrażowych nominowanych do Oscara. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne