2023-12-07 - Inne Dom Komedii - 209252 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Dom Komedii
Bardzo Dziwne Związki - Relacyjna Komedia Improwizowana

Plakat Dom Komedii 209252
Kiedy: 2023-12-07, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Scena Berlin, Skawińska 2
Bilety od: 59zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Improwizowane show o najdziwniejszych związkach międzyludzkich!

Zapraszamy na związkowo-relacyjny spektakl komediowy - w pełni Improwizowany. Bez żadnego scenariusza! Bez żadnych ograniczeń! Bardzo dziwne związku to alternatywna alternatywa. Zobacz w 100% improwizowane show, dziwniejsze niż wszystkie Twoje nieudane związki! Pamiętasz ten ostatni? My zaskoczymy Cię jeszcze bardziej! 2 etiudy komediowe pełne szaleństwa, komedii i nieoczywistych wyborów. 2 Całość będzie złożona z dwóch etiud komediowych, których tytuł możesz nadać właśnie Ty! Nie mamy scenariusza ani gotowych postaci. Wszystko powstanie na oczach publiczności i przy Twoim udziale. Zapewniamy szaloną zabawę z historiami dziwniejszymi, niż wszyscy twoi byli razem wzięci! A wszystko w towarzystwie muzyki na żywo!

Spektakl dedykowany jest dla widzów dorosłych. Możesz przyprowadzić widzów niedorosłych, ale to Ty będziesz musiał(a) odpowiadać na ich późniejsze pytania.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Komicy i stand-uperzy

Plakat Dom Komedii 209252

O artyście

Najlepsi krakowscy komicy grający komediowe spektakle improwizowane, opowiadają historie, zawiązują relacje, żonglowują emocjami i doprowadzają do wybuchów śmiechu. Ich spektakle nie mają scenariusza, ale zapewniają przednią zabawę. Tworzą światy, w których publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń i w których przegląda się jak w lustrze. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu