2023-11-23 - Inne Dom Komedii - 209464 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Dom Komedii
Czary Mary - Magiczna Komedia Improwizowana z Michałem Skubidą

Plakat Dom Komedii 209464
Kiedy: 2023-11-23, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Scena Berlin, Skawińska 2
Bilety od: 59zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zaskakujący spektakl komediowy pełen magicznych sztuczek!

Zapraszamy na Magiczny Spektakl Komediowy - w 100% Improwizowany. Bez żadnego scenariusza! Bez żadnych ograniczeń! Zobacz na żywo komedię improwizowaną pełną prawdziwej magii! Posłuchaj fascynujących opowieści o sztuce iluzji scenicznej! Zachwyć się demonstracją niesamowitych sztuczek magicznych i śmiej się do rozpuku. Nasi aktorzy stworzą na żywo skecze komediowe inspirowane magicznymi opowieściami.

Wysoki poziom czarodziejstwa i humoru zapewni gość specjalny, Michał Skubida! Zawodowy iluzjonista i zaskakujący performer! Człowiek urodzony z talią kart w ręku! Facet, który potrafi zamienić zwyczajny wieczór w żywy dowód na istnienie cudów! Nie mamy scenariusza ani gotowych postaci. Wszystko powstanie na oczach publiczności i przy Twoim udziale. Zapewniamy czarująco śmieszny spektakl! A wszystko w towarzystwie muzyki na żywo!

Spektakl dedykowany jest dla widzów dorosłych. Możesz przyprowadzić widzów niedorosłych, ale to Ty będziesz musiał_a odpowiadać na ich późniejsze pytania.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Komicy i stand-uperzy

Plakat Dom Komedii 209464

O artyście

Najlepsi krakowscy komicy grający komediowe spektakle improwizowane, opowiadają historie, zawiązują relacje, żonglowują emocjami i doprowadzają do wybuchów śmiechu. Ich spektakle nie mają scenariusza, ale zapewniają przednią zabawę. Tworzą światy, w których publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń i w których przegląda się jak w lustrze. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu