2023-12-21 - Inne Dom Komedii - 209253 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Dom Komedii
Mity, Baśnie i Wizje: Mistyczna Komedia Improwizowana z Karo Gawlik

Plakat Dom Komedii 209253
Kiedy: 2023-12-21, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Scena Berlin, Skawińska 2
Bilety od: 59zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na przesycony mistycyzmem, pachnący dymiącym kakao, improwizowany spektakl komediowy! 


Masz ochotę na opowieści o magicznych ceremoniach, kręgach i rytuałach? Interesują Cię pieśni, zaklęcia i szeroko otwarte czakry? Lubisz śmiać się głośno i serdecznie? Ten spektakl jest zdecydowanie dla Ciebie! Mistyczną, pełną niezwykłych opowieści atmosferę zapewni nasz gość specjalny, Karo Gawlik! Artystka, performerka, dziennikarka, mistrzyni ceremonii, podróżniczka, ekolożka, praktyczka szamanizmu, laureatka nagrody Zygmunta Moszkowicza "człowiek z pasją" 2021. Zapewniamy mistycznie śmieszny spektakl! A wszystko w towarzystwie muzyki na żywo!

Spektakl dedykowany jest dla widzów dorosłych. Możesz przyprowadzić widzów niedorosłych, ale to Ty będziesz musiał(a) odpowiadać na ich późniejsze pytania.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Komicy i stand-uperzy

Plakat Dom Komedii 209253

O artyście

Najlepsi krakowscy komicy grający komediowe spektakle improwizowane, opowiadają historie, zawiązują relacje, żonglowują emocjami i doprowadzają do wybuchów śmiechu. Ich spektakle nie mają scenariusza, ale zapewniają przednią zabawę. Tworzą światy, w których publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń i w których przegląda się jak w lustrze. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu