2023-09-29 - Inne Dom Komedii - 209465 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Dom Komedii
Wielki Koncert Otwarcia! Potrójna Komedia Improwizowana

Plakat Dom Komedii 209465
Kiedy: 2023-09-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Scena Berlin, Skawińska 2
Bilety od: 59zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Najlepsi komicy i komiczki na jednej scenie!

Dom Komedii otwiera szeroko swoje drzwi i zaprasza na parapetówkę! Trzy dobrze znane teatry improwizacji łączą siły, żeby od nowego sezonu serwować Wam najlepszą komedię pod jednym dachem. Dom Komedii zjednoczył w swoich ścianach Grupę Ludzi, Pokój oraz Artefakt Komedii. Już we wrześniu będziecie mogli zobaczyć te trzy dobrze Wam znane i lubiane składy w nowej formie!

Podczas Wielkiego Koncertu otwarcia pokażemy to, co mamy najlepsze. Zaczniemy od porywającej serca i umysły komedii romantycznej, rzucimy się w wir bardzo dziwnych związków i skojarzeń, a skończymy zaskakującymi i dynamicznymi wyzwaniami komediowymi. W trakcie koncertu będziecie mogli wziąć udział w zabawach i konkursach wygrywając atrakcyjne nagrody! Chodźcie świętować z nami rozpoczęcie sezonu komediowego! Gwarantujemy wspaniałą i ekscytującą zabawę, pełną śmiechu i zwrotów akcji!

Spektakl dedykowany jest dla widzów dorosłych.

Możesz przyprowadzić widzów niedorosłych, ale to Ty będziesz musiał_a odpowiadać na ich późniejsze pytania.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Komicy i stand-uperzy

Plakat Dom Komedii 209465

O artyście

Najlepsi krakowscy komicy grający komediowe spektakle improwizowane, opowiadają historie, zawiązują relacje, żonglowują emocjami i doprowadzają do wybuchów śmiechu. Ich spektakle nie mają scenariusza, ale zapewniają przednią zabawę. Tworzą światy, w których publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń i w których przegląda się jak w lustrze. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu