2024-03-08 - Spektakl Dom Wariatów - 263116 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Dom Wariatów
Spektakl "Dom Wariatów"

Plakat Dom Wariatów 263116
Kiedy: 2024-03-08, godzina 19:00:00
Gdzie: Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik, Al. Armii Krajowej 23/25
Bilety od: 65zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Nowa Komedia Twórcy Tłumaczenia Sherka!


Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na nowy start. Pora w końcu znaleźć porządnego pracodawcę, bo przecież ile można użerać się ze zdradami małżeńskimi. Jak to zwykle bywa - pod latarnią jest najciemniej, dlatego mieszkanie Weroniki - z zawodu psychiatry i jej męża Krzysztofa - psychologa, szybko okazuje się… istnym "domem wariatów". Nie dość, że Nadia, to znaczy Narcyza, miała już okazję z Krzysztofem współpracować i czasy te wspomina, mówiąc najoględniej - z dużą dozą niechęci, to jeszcze znowu ma ręce pełne roboty! Bo jak tu znaleźć chwilę wytchnienia, kiedy Daniel - pacjent Weroniki, a tak naprawdę kochanek, nie może spotkać Krzysztofa, z kolei Weronika też warto, żeby przypadkiem nie natknęła się na… kochankę męża. Nie pozostaje zatem nic innego, jak wykorzystać narzędzia współczesnej psychiatrii. 


Kto cierpi na urojenia, a kto słyszy głosy? Kto jest kochankiem, kto mężem, a kto pacjentem? A może wszystkim po prostu przydałaby się terapia pod czujnym okiem pomocy domowej? Przekonajcie się sami! Zapraszamy na światową premierę "Domu wariatów", czyli na spektakl, w którym poznacie dalsze losy Nadii z "Boeing Boeing" i "Pomocy domowej".

OBSADA:
Nadia vel Narcyza: Sylwia Ogryzek
Weronika: Julia Ostaszewska
Krzysztof: Michał Delik
Madzia: Anna Górna
Daniel: Adam Walkiewicz

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Sylwia Ogryzek, Julia Ostaszewska, Michał Delik, Anna Górna, Adam Walkiewicz

Plakat Dom Wariatów 263116

O artyście

Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, postanawia w końcu znaleźć porządnego pracodawcę. Jak to zwykle bywa – pod latarnią jest najciemniej, dlatego mieszkanie Weroniki – z zawodu psychiatry i jej męża Krzysztofa, szybko okazuje się… istnym “domem wariatów”. A Nadia znowu ma ręce pełne roboty! Zapraszamy na światową prapremierę spektaklu, będącego kontynuacją losów bohaterki znanej z “Boeing Boeing” i “Pomocy domowej”. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu