2022-10-19 - Koncert Dziwna wiosna - 98989 - Portal kapele.net

Koncert - Dziwna wiosna

Kiedy: 2022-10-19, godzina 20:30:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor - Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1
Bilety od: 59.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Dziwna Wiosna wyrusza w pierwszą ogólnopolską trasę koncertową, promującą planowany na jesień drugi album zespołu. Dziś ogłaszamy pierwszy przystanek na trasie, czyli warszawski koncert, który odbędzie się w Klubie Stodoła 9 października 2022. W najbliższym czasie ogłosimy kolejne miasta.
Jeszcze w tym miesiącu Dziwna Wiosna planuje wydanie pierwszego singla z nadchodzącego albumu a latem zobaczymy zespół na największych festiwalach muzycznych w Polsce, jak Pol?and?Rock, Męskie Granie, Olsztyn Green Festiwal oraz jako suport zespołu Kings Of Leon.

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako
Superhuman Like Brando. Nagrali jedną płytę, która była tak dobra, że nikt o niej nie usłyszał. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. Zaczęli od ?Niepewności?, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący ?Sen?, przebojowe ?Stracone? i ?Odejdź? i ?Miłość bez końca?. Wszystkie te numery hulały w radiach jak szalone. W sierpniu 2021 zespół wydał swój debiutancki album, za który otrzymał nominację do Fryderyka.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu