2023-05-13 - Koncert Elektryczne Gitary - 155366 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Elektryczne Gitary
Elektryczne Gitary

Kiedy: 2023-05-13, godzina 19:00:00
Gdzie: Sosnowiec, Komin Music Cafe, ul. Będzińska 65
Bilety od: 75zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Elektryczne Gitary w Kominie
Sobota, 13 maja, godz. 20:00
Komin Music Cafe, Będzińska 65, Sosnowiec


Elektryczne Gitary - polski zespół rockowy, utworzony w 1989 roku przez Rafała Kwaśniewskiego, Piotra Łojka i Kubę Sienkiewicza. Głównym założeniem zespołu jest wykonywanie piosenki autorskiej w oprawie rockowej. Autorem większości repertuaru jest Kuba Sienkiewicz. Logo zespołu to "elektryczny kot", rysunek plastyka Jarka Koziary.


Zespół ten zdobył duży rozgłos i do 2009 roku sprzedał ponad 1,5 mln oryginalnych płyt. Zespół od początku słynął ze specyficznego poczucia humoru i przewrotnej autoironii. Sam Jakub Sienkiewicz nigdy nie ukrywał, że nie traktuje stylistyki rockowej zbyt poważnie. W czasie koncertu staram się uzyskać jak największą karykaturę tego, co robię. Frazy na gitarze wycinam tak, żeby one same z siebie się naśmiewały. Praktycznie wiele może się zdarzyć i to są bardziej happeningi niż klasyczne koncerty rockowe.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Elektryczne Gitary

O artyście

Elektryczne Gitary - polski zespół rockowy, utworzony w 1989 roku przez Rafała Kwaśniewskiego, Piotra Łojka i Kubę Sienkiewicza. Głównym założeniem zespołu jest wykonywanie piosenki autorskiej w oprawie rockowej. Wikipedia Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu