2024-04-30 - Inne EPICkie Warsztaty Improwizacyjne - 304773 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - EPICkie Warsztaty Improwizacyjne
EPICKie Warsztaty Improwizacyjne - co dwa tygodnie!

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat EPICkie Warsztaty Improwizacyjne 304773
Kiedy: 2024-04-30, godzina 18:00:00
Gdzie: Gdańsk, Dom Kultury Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej Przymorze, ul. Śląska 66
Bilety od: 40zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Dla tych co nie wiedzą co to Impro - podstawowe intro: Chcesz się dowiedzieć czym jest tak naprawdę Impro? Jak można go wykorzystać w życiu? Chcesz nauczyć się nowych umiejętności? Czasem nie wiesz, co powiedzieć podczas rozmowy? Pojawia się wtedy pustka w głowie? A może jest absolutnie odwrotnie i spontaniczność to twój żywioł? Proponujemy cykliczne EPICkie warsztaty improwizacyjne, na których dowiesz się czym jest impro, dlaczego każdy z nas improwizuje w życiu codziennym. Nauczysz się technik odgrywania na scenie oraz wyrażania emocji w nagłych, niespotykanych sytuacjach! Nauczyć się obserwować i reagować w szybki sposób na zaistniałe sytuacje. Praca pod presją przestanie być już problemem i wiele, wiele innych. A wszystkiego tego nauczymy się razem poprzez zabawę!

Warsztaty są prowadzone przez Jaśminę Dzas Kotlarek. Od wczesnych lat 2000 działa w teatrze amatorskim, grywa w LARPach, Jeepformach i innych formach teatralnych i improwizacyjnych. Zdobyła kilkanaście nagród za kreacje postaci. W wolnym czasie grywa w Larpy oraz Jeepformy oraz tworzy imprezy masowe. Występowała w Polsce jak i za granicą.

Kiedy: 30.04.2024 (warsztaty mają charakter cykliczny i odbywają się co dwa tygodnie)
Gdzie: Dom Kultury, Ul. Śląska 66
Godzina: 18.00
Cena w przedsprzedaży: 40 PLN

Biorąc udział w wydarzeniu, zgadzasz się na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych organizatorów, lokalu i mediach promujących event.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Jaśmina Dzas Kotlarek

Plakat EPICkie Warsztaty Improwizacyjne 304773

O artyście

Proponujemy cykliczne EPICkie warsztaty improwizacyjne, na których dowiesz się czym jest impro, dlaczego każdy z nas improwizuje w życiu codziennym. Nauczysz się technik odgrywania na scenie oraz wyrażania emocji w nagłych, niespotykanych sytuacjach! Nauczysz się obserwować i reagować w szybki sposób na zaistniałe sytuacje. Praca pod presją przestanie być już problemem i wiele, wiele innych. A wszystkiego tego nauczymy się razem poprzez zabawę! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu