2024-10-25 - Inne Ewelina Stępnicka - 341938 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Ewelina Stępnicka
Staw się do życia

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Ewelina Stępnicka 341938
Kiedy: 2024-10-25, godzina 18:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Kazimierza Karasia 2
Bilety od: 299zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Staw się do życia, to wydarzenie na żywo jakiego jeszcze nie było na polskiej scenie teatralnej/ jakiego w Polsce jeszcze nie było. Spotkanie, jedyne w swoim rodzaju, które pozwoli Ci poczuć zew Twojego serca, usłyszeć podszepty Twojej duszy.

Ewelina Stępnicka, przyjaciółka w drodze zwanej życiem, zabierze Cię w podróż w głąb siebie, swoich marzeń i pragnień. Pokaże Ci jak żyć w zgodzie z głosem własnej intuicji i duszy. Poprowadzi z piwnicy do salonu, czyli od ciemności do światła. Staw się do życia - to spektakularne spotkanie dla wszystkich podróżników i odkrywców. Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i na każdym etapie swojej życiowej podróży.

To wydarzenie dla wszystkich, którzy:
- pragną odkryć siebie, swoją prawdę i swój wewnętrzny głos,
- łakną poczuć swoją moc i sprawczość,
- zamierzają stawić się do życia i zobaczyć co ma ono do odkrycia,
- marzą odwrócić się przodem do siebie i chwycić siebie za rękę,
- potrzebują stać się swoim własnym, cierpliwym i czułym przyjacielem w podróży zwanej "życiem" na planecie Ziemia.

Jak zawsze #jesteśmyWtymRazem i wspólnie wybierzemy się w podróż z mrocznej piwnicy życia, krocząc ku planecie Ziemia, na której świeci słońce, ale też wieje i chwieje. Wszystko to pozwoli nam odkryć i dojść do salonu, gdzie światło, spokój, błogostan i dobrostan daje szansę na odkrycie możliwości własnego potencjału. Salon to miejsce, w którym czule układamy życie na nowo, po swojemu, w zgodzie z głosem swojej duszy, swoich potrzeb i marzeń, pragnień i wartości. Salon nie jest jednak metą. Nie jest końcem podróży.

Pytacie co czeka nas dalej? Odkrywanie, kreowanie i budowanie dla siebie, ale także dla innych. Tylko wtedy ma to sens. Jeśli przychodzimy w służbie innym. Dlatego Stawmy się do życia. Dla siebie i innych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Spotkanie, które pozwoli Ci poczuć zew Twojego serca, usłyszeć podszepty Twojej duszy

Plakat Ewelina Stępnicka 341938

O artyście

Spotkanie, jedyne w swoim rodzaju, które pozwoli Ci poczuć zew Twojego serca, usłyszeć podszepty Twojej duszy. Ewelina Stępnicka, przyjaciółka w drodze zwanej życiem, zabierze Cię w podróż w głąb siebie, swoich marzeń i pragnień. Pokaże Ci jak żyć w zgodzie z głosem własnej intuicji i duszy. Poprowadzi z piwnicy do salonu, czyli od ciemności do światła. STAW SIĘ DO ŻYCIA - to spektakularne spotkanie dla wszystkich podróżników i odkrywców. Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i na każdym etapie swojej życiowej podróży. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu