2023-05-16 - Koncert Felicjan Andrzejczak - 154713 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Felicjan Andrzejczak
Felicjan Andrzejczak & Przyjaciele - koncert urodzinowy

Kiedy: 2023-05-16, godzina 20:00:00
Gdzie: Poznań, Collegium Da Vinci - Aula Artis, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Bilety od: 100zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Felicjan Andrzejczak jest doskonale znanym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. W ubiegłym roku Artysta świętował 40 lecie "Jolki" podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej. W tym roku przyszedł czas na niezwykłą trasę koncertową związaną z promocją nowego albumy. W marcu ukazał się singiel "Nie żałuję niczego", pokazujący nieprzerwaną moc unikatowego głosu Artysty.

Trasa rozpocznie się 16 maja w Poznaniu w dniu 75 urodzin Artysty. Koncert Felicjan Andrzejczak & Przyjaciele to widowisko muzyczne na którym warto być. Każdy zakupiony bilet, to urodzinowy prezent dla Felicjana Andrzejczaka.

Artysta, dobrał grono najlepszych muzyków polskiej estrady oraz wielu topowych gości! Brzmienie instrumentalne, aranżacje wraz z niezwykłym głosem Felicjana Andrzejczaka to dawka potężnej energii, wytworzona przez muzyczne osobowości sceniczne. Tego po prostu trzeba doświadczyć i zabrać z wydarzenia ze sobą piękne wspomnienia na zawsze!

Podczas niezwykłego zaplanowanego koncertu usłyszycie znane pokoleniom i wykonywane przez Felicjana Andrzejczaka, m.in.: "Jolka, Jolka pamiętasz". Nie zabraknie też piosenek z nowej płyty m.in "Nie żałuję niczego".

Klimat przygotowany przez Artystę oraz wybitnych muzyków towarzyszących Felicjanowi Andrzejczakowi, a także przygotowana na to muzyczne widowisko gra świateł i dźwięków przeniosą Państwa w niezwykłą muzyczną podróż. Warto uczestniczyć i kupić bilet już teraz.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Felicjan Andrzejczak

O artyście

Pierwsze amatorskie próby śpiewu (repertuar Czesława Niemena) odbył w 1966 w technikum leśnym w Rzepinie. W 1970 zamieszkał w Świebodzinie, gdzie poznał grupę lokalnych muzyków, m.in. Andrzeja Rutkowskiego i założył zespół C-4011. W 1977 został laureatem Festiwalu Piosenki Radzieckiej. W 1978 ukazał się jego jeden z największych przebojów, "Peron łez". Utwór ten otworzył mu drogę do Koncertu Premier na festiwalu w Opolu. Otrzymane wyróżnienie sprawiło, że na stałe zagościł na zawodowej scenie. Pod koniec 1982 roku został zaproszony do współpracy z Budką Suflera. Z nim Budka Suflera nagrała przebój "Jolka, Jolka pamiętasz", "Czas ołowiu" i "Noc komety". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu