2023-08-12 - Koncert Festiwal Szamana 2.0 - 155045 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Festiwal Szamana 2.0
Więcej światła, więcej mocy - 4 dniowy festiwal!

Kiedy: 2023-08-12, godzina 15:00:00
Gdzie: Wysoka Strzyżowska, Polana, Wysoka Strzyżowska 12
Bilety od: 436zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Festiwal Szamana 2.0 Więcej Światła - Więcej Mocy, to 4 dniowe wydarzenie w miejscu na Ziemi, gdzie czas płynie wolniej, oddycha się głębiej, a Twoje "tu i teraz" to jedyne, co zaprząta myśli. To ludzie z którymi poczujesz nieskrępowaną więź i wibracje podczas medytacji, warsztatów, wykładów, śpiewu oraz tańców przy ognisku w blasku księżyca. W cudownych okolicznościach przyrody, w magicznym miejscu na łonie Natury, gdzie panuje miłość, błogość, wolność, spontaniczność, kreatywność, życzliwość, swoboda i radość w czystej postaci. Spotkasz tu ludzi o otwartych umysłach i szczerych sercach, szanujących i propagujących formy naturalnych rozwiązań, dzielących się wiedzą, warsztatem i dobrą energią.


wykłady | warsztaty | medytacje | joga | koncerty | integracja | chill | wystawcy |


Festiwal jest dla każdego, kto czuje, że schematy życia codziennego nie są dla niego. Tutaj zadbamy o harmonię ciała i ducha, naładujemy baterie i wygenerujemy moc dobrej energii. Zgłębimy zagadnienia dotyczące świata, umysłu, ciała, harmonii, natury...

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Różni wykonawcy

O artyście

Festiwal Szamana 2.0 Więcej Światła - Więcej Mocy, to 4 dniowe wydarzenie w miejscu na Ziemi, gdzie czas płynie wolniej, oddycha się głębiej, a Twoje ?tu i teraz? to jedyne, co zaprząta myśli. To ludzie z którymi poczujesz nieskrępowaną więź i wibracje podczas medytacji, warsztatów, wykładów, śpiewu oraz tańców przy ognisku w blasku księżyca. W cudownych okolicznościach przyrody, w magicznym miejscu na łonie Natury, gdzie panuje miłość, błogość, wolność, spontaniczność, kreatywność, życzliwość, swoboda i radość w czystej postaci. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu