2024-01-03 - Film Filmożarcie - 231276 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńFilm - Filmożarcie
Filmożarcie: SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI

Plakat Filmożarcie 231276
Kiedy: 2024-01-03, godzina 19:00:00
Gdzie: Głogów, Miejski Ośrodek Kultury, Rondo Konstytucji 3-go Maja 2
Bilety od: 15zł

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Jeden z największych filmowych fenomenów współczesnego kina! Zamrożony przez mainstreamowych dystrybutorów przeleżał na półce 5 lat. Wykupiony dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji dziesiątek tysięcy widzów trafił z początkiem lipca do amerykańskich kin i wywrócił letni box office do góry nogami. Bez typowej dla Hollywood, idącej w miliony dolarów promocji, ale za to z rozchodzącą się wirusowo opinią, że to "film, który każdy powinien zobaczyć", wspiął się na szczyt rankingów ocen i oglądalności.

Sound of Freedom. Dźwięk wolności to prawdziwa historia Tima Ballarda (w tej roli znany z Pasji Jim Caviezel), byłego agenta rządowego USA, który rezygnuje z pracy, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć. Mimo tematyki twórcy nie szokują drastycznymi scenami, a ładunek emocjonalny przekazu budują w sposób subtelny, choć jednoznaczny. Być może to zadecydowało o tak znakomitych ocenach filmu wśród widzów i tak ogromnym ich zaangażowaniu w oddolną promocję dzieła. Obok Caviezela, w roli Katherine Ballard, na ekranie widzimy zdobywczynię Oscara Mirę Sorvino (Jej wysokość Afrodyta), a także Billa Campa (Gambit Królowej, Joker, Lincoln) wcielającego się w postać "Vampiro" - głównego pomocnika Ballarda.

Sound of Freedom. Dźwięk wolności także w Polsce wzbudza wielkie emocje - jeszcze przed premierą - i niespodziewanie stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku.


Czas trwania: 2g 15m
Film dla widzów od 15 r.ż.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Pokazy filmowe

Plakat Filmożarcie 231276

O artyście

Pokazy filmowe - Filmożarcie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu