2022-08-07 - Koncert Fisz Emade Tworzywo | Koncert - 76621 - Portal kapele.net

Koncert - Fisz Emade Tworzywo | Koncert

Kiedy: 2022-08-07, godzina 21:00:00
Gdzie: Toruń, Amfiteatr Muzeum Etnograficznego, Wały Gen. Sikorskiego 19
Bilety od: 59.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Graliście kiedyś w ?Dwa ognie?? Jeśli nie, mamy dla Was bardzo miłe wiadomości! Już 7 sierpnia 2022 roku wyruszcie festiwalowymi śladami wprost do Amfiteatru Muzeum Etnograficznego w Toruniu, gdzie spotkacie kolejne koncertowe objawienie Artus Festivalu ? grupę Fisz Emade Tworzywo!

Są jednym z najważniejszych zespołów polskiego rynku fonograficznego. Bezbłędnie opisują rzeczywistość, odżegnując się od spraw politycznych na rzecz komentarza społecznego. Najnowsza płyta grupy ? ?Ballady i protesty? z 2021 roku ? jest spisem problemów współczesnego świata ? od nieznajomości Bad Brains, po zrzucanie na kraje Trzeciego Świata ryzyka związanego z produkcją dóbr służących ?luksusowym Panom?. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i teksty, nawiązując do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik ? wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

?OK Boomer, czy Ty w ogóle coś rozumiesz?? Jeśli tak, nastawcie uszy ? z grupą Fisz Emade Tworzywo ? słyszymy się już 7 sierpnia 2022 roku o godz. 21:00. Nie może Was zabraknąć!

Bilety: I pula - 59 zł, II pula - 69 zł, III pula - 89 zł | Liczba biletów na każdą pulę ograniczona

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu