2023-12-08 - Koncert Grażyna Brodzińska - 177699 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Grażyna Brodzińska
Koncert - Przeteńczyć całą noc

Kiedy: 2023-12-08, godzina 18:30:00
Gdzie: Września, Wrzesiński Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 21
Bilety od: 125zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Grażyna Brodzińska - Pierwsza Dama polskiej sceny muzycznej od wielu lat podbija serca publiczności w Polsce i na całym świecie prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej oraz aktorskiej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.


Grażynie Brodzińskiej towarzyszyć będzie tenor Marcin Jajkiewicz nazywany polskim Frankiem Sinatrą oraz zespół muzyczny Kosma Band - czyli młodzi i utalentowani muzycy, którzy swoją pasją, talentem oraz entuzjazmem sprawiają, iż każdy zagrany przez nich utwór nabiera klasycznego, a jednak świeżego i niespotykanego brzmienia. Koncert wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki operetkowej, musicalowej oraz utwory ze światowego repertuaru. Będą to między innymi: czardasz z operetki "Perła z Tokaju", uwodzicielskie "Tango Jalouse", wiecznie żywe "Sexappeal" oraz wyjątkowy duet "Usta milczą dusza śpiewa". Dynamiki dodadzą "New York, New York" i "Its now or never". Nie zabraknie także hiszpańskiego "Besame mucho", romantycznego "Moon river" i roztańczonego "Przetańczyć całą noc". Grażyna Brodzińska - Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światową muzykę rozrywkową. Jak powiedział Bogusław Kaczyński: "Jej pojawienie się na scenie wywołuje dreszcz emocji, a potem burzę oklasków. Potrafi ona, jak nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba zniewala należnym gatunkowi patosem. Dodatkowo potrafi obnosić po scenie swoje przepiękne suknie z maestrią godną największych".


Marcin Jajkiewicz - wokalista jazzowy, rozrywkowy, uważany przez wielu za polskiego Franka Sinatrę. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest laureatem nagrody Festiwalu Jedynki w Sopocie oraz wokalistą w zespole Tango Corazon Quintet Marcina Wyrostka. Gościnnie występuje również w popularnych muzycznych programach telewizyjnych. Jest odtwórcą głównej roli w światowej sławy musicalu "Les Miserables- Nędznicy". Koncertuje w teatrach i filharmoniach na terenie całej Polski, a najmłodsza widownia pokochała Marcina za jego głos, który zabrzmiał w klasyku Disneya "Frozen-Kraina Lodu".

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Grażyna Brodzińska

O artyście

Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe i problemy w zdobyciu biletów na kolejne występy, to fakt najlepiej podsumowujący charakterystykę artystki. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu