2024-09-23 - Grupa MoCarta - 318609 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Grupa MoCarta
Grupa MoCarta - Ale Kino! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Grupa MoCarta 318609
Kiedy: 2024-09-23, godzina 17:30:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Palladium, ul. Złota 9
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.

Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ - zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. "Ale Kino!" to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina… W programie "Ale Kino!" pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta - Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Zarezerwuj bilety na "Ale Kino!" i zanurz się w świat ulubionej muzyki filmowej wraz z Grupą MoCarta!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk, Bolesław Błaszczyk

Plakat Grupa MoCarta 318609

O artyście

Grupa MoCarta - kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995. Podstawą ich repertuaru są dowcipy muzyczne oraz sytuacyjne, zazwyczaj oparte na skojarzeniach muzycznych. W skład Grupy wchodzą skrzypkowie Filip Jaślar i Michał Sikorski, altowiolista Paweł Kowaluk oraz wiolonczelista Bolesław Błaszczyk (zastąpił zmarłego tragicznie w 2000 Artura Reniona). Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu