2024-09-26 - Standup Grzegorz Dolniak stand-up - 341876 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Grzegorz Dolniak stand-up
Grzegorz Dolniak stand-up "Mogło być gorzej"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Grzegorz Dolniak stand-up 341876
Kiedy: 2024-09-26, godzina 18:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Teatr Adria, Toruńska 30
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Najnowszy stand-up Grzegorza Dolniaka to komediowa podróż od zawalonej rzeczami komórki lokatorskiej, przez agresywną jazdę Skodą Citigo, fish spa, chmury w kształcie psów, marzenia o komputerze stacjonarnym, aż po podwyższony cholesterol, podczas której Grzegorz z charakterystyczną dla siebie ekspresją udowodni Wam, że zawsze mogło być gorzej. 


* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. 

* Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów. 

* Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej. 

* Pojawienie się na wydarzeniu po planowanej godzinie startu oznacza brak gwarancji numeru miejsca z biletu. Można będzie zająć miejsce wskazane przez obsługę lub dowolne wolne miejsce na sali.


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Grzegorz Dolniak

Plakat Grzegorz Dolniak stand-up 341876

O artyście

Grzegorz Dolniak – komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych. Od kilkunastu lat związany ze sceną i estradą. Swoje pierwsze kroki stawiał w kabarecie zdobywając najwyższe laury na wszystkich znaczących festiwalach w kraju. Od 2013 roku poświęcił się karierze solowej – najpierw jako dziennikarz i prezenter telewizyjny, a od 2016 roku z powodzeniem zajmując się stand-upem. Na swoim koncie posiada cztery programy komediowe: Klamka zapadła, Flashback , Termin przydatności oraz Sztuka relaksu Jego stand-up to mieszanka scenicznej charyzmy popartej wieloletnim doświadczeniem, niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu