2023-12-15 - Inne Hybrid MMA - 230882 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Hybrid MMA
GALA HYBRID MMA 2 - SKIBIŃSKI vs RODRIGUES

Plakat Hybrid MMA 230882
Kiedy: 2023-12-15, godzina 18:30:00
Gdzie: Leszno, Hala Widowiskowo-Sportowa Trapez, ul. Zygmunta Starego 1
Bilety od: 100zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Po sportowym i organizacyjnym sukcesie pierwszej gali organizacji Hybrid MMA czas na kolejną odsłonę tego wyjątkowego sportowego widowiska.

HYBRID MMA 2 - SKIBIŃSKI vs RODRIGUES to nie lada gratka dla fanów sportów walki. W walce wieczoru zobaczymy jednego z czołowych zawodników mieszanych sztuk walki - Daniela "Skibę" Skibińskiego. Jego rywalem będzie bardzo doświadczony zawodnik pochodzący z Brazylii - Leandro Rodrigues. Wielką niespodzianką jest powrót do klatki jednego z prekursorów MMA w Polsce, byłego Mistrza organizacji KSW - Krzysztofa "Modela" Kułaka. Jego rywalem będzie wojownik gospodarzy - Maciej "Majdan" Weihs. W karcie walk pojawiają się także znane nazwiska ze świata sportów walki i nie tylko: Jakub Kamieniarz, Jakub "JAY" Wiśniewski, Aleksander Winiarski, Kondrak Kozłowski, Daniel Orczykowski czy Jakub Syc.


Stoliki VIP  dostępne są w pakietach 10cio osobowych oraz z pojedynczymi miejscami (stoliki nr: 34, 35,36). Każdy stolik VIP ma dostęp do cateringu, alkoholi i wstęp na After Party po gali.

Niesamowite sportowe widowisko okraszone wyjątkową oprawą muzyczno-świetlną już 15 grudnia w Leszczyńskiej hali "Trapez". Tego nie można przegapić.

*Bilet nienumerowany to miejsce stojące.Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Gala Hybrid MMA

Plakat Hybrid MMA 230882

O artyście

HYBRID MMA 2 - SKIBIŃSKI vs RODRIGUES to nie lada gratka dla fanów sportów walki. W walce wieczoru zobaczymy jednego z czołowych zawodników mieszanych sztuk walki - Daniela "Skibę" Skibińskiego. Jego rywalem będzie bardzo doświadczony zawodnik pochodzący z Brazylii - Leandro Rodrigues. Wielką niespodzianką jest powrót do klatki jednego z prekursorów MMA w Polsce, byłego Mistrza organizacji KSW - Krzysztofa "Modela" Kułaka. Jego rywalem będzie wojownik gospodarzy - Maciej "Majdan" Weihs. W karcie walk pojawiają się także znane nazwiska ze świata sportów walki i nie tylko: Jakub Kamieniarz, Jakub "JAY" Wiśniewski, Aleksander Winiarski, Kondrak Kozłowski, Daniel Orczykowski czy Jakub Syc. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu